aramah

Co si o tom myslíte?

Už se tu dost polemizovalo o uzavření profilu,každý znás má svůj důvod proč uzavřít či neuzavřít svůj profil.
Jsou různé názory a tak jsem se rozhodla můj profil zpřístupnit:(
Stačilo několik hodin a už mám plný mail vaše otázka byla smazána z důvodů bla bla bla.
Je to náhoda ?? (asi mi to smáznou)

Ale jinak 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím si,že jsem si myslela,že pokud má uživatel zde uzavřený profil,a někdo se rozhodne smazat otázku či odpověd takového uzavřeného profilu,tak že to na smazání nemá vliv,že registrace jako taková umožňuje vadné otázky a odpovědi mazat bez ohledu na přístupnost nebo nepřístupnost profilu.Že email uvedený při registraci by měl být viditelný hlavně pro správce -nebo jak se jim říká -stránek,ale neviditelný pro otravné uživatele.No asi jsem se mýlila.To by si ale takhle mohli všichni profily uzavřít a bylo by po mazání,pokud jsem teda dobře pochopila,že se vám dosud nic nesmazalo,anebo smazalo,ale díky uzavření profilu jste o tom nedostávala zprávy?

Další odpovědi
Sůwa

Je dost smutné, že místo zajímavých otázek a odpovědí se tu musí stále řešit mazání a dobodování, to by vůbec být nemělo. Stačí si snad nevhodných otázek a odpovědí nevšímat a ono to samo vyšumí, když nebude odezva. Dobodování nechápu vůbec, kdyby aspoň za to byly nějaké materiální, nebo jiné výhody, ale takhle jen pochybná čest, objevit se v tabulce na hlavní straně. Snad se tam někdo rád vidí, jenže většině je to stejně jedno 🙂

briketka10

toto mi přišlo od adminů, když jsem odpovídala včera Aramah
na tuto otázku : někdo mi ji smazal ..

Vaše odpověď :

zkus napsat bolakovi na e-mail, ale koukala jsem, že
máš svou schránku plnou, tak by sis ji měla navýšit ..
jednoduše tě systém navede přes SMS, kterou pošleš
ahoj a hodně štěstí :)

já mám operační systém VISTA tak ti neporadím i když
Mozillu Firefox mám taky ..

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

  • – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

nevím čím obtěžuje, ale jistě jsem nechtěla Aramah obtěžovat to né..

mě chodí takovéto zprávy jen o smazaných buď mnou, když si je
smažu sama a řeknu si jé to sem zas napsala blbost a vymažu si je nó
a pak tyhle o kterých si myslím svý !!

Doplňuji:
Aramah se ptala na toto :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-to-mam-udelat-a-jde-to-vubec

Drap

Co na to říct ?

hanulka11

najeď si na svůj profil a nastav si tam že nechceš dostávat interní zprávy
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=0136­155522911
mohlo by to pomoct

Bedy

Já tu profil mám zpřístupněný od samého začátku a nemám žádný problém. Navíc řadu záležitostí řeším mimo poradnu přes vnitřní poštu.

briketka10

jak napsala SŮWA
proč „někdo“ dodává body „někomu“, aby snad
koupil dříve stříbro či zlato, nebo soutěží v tom
být na přední straně, takový nesmysl ten žebříček :(

briketka10

toto mi přišlo od adminů, když jsem odpovídala včera Aramah
na tuto otázku : někdo mi ji smazal ..

Vaše odpověď :

zkus napsat bolakovi na e-mail, ale koukala jsem, že
máš svou schránku plnou, tak by sis ji měla navýšit ..
jednoduše tě systém navede přes SMS, kterou pošleš
ahoj a hodně štěstí :)

já mám operační systém VISTA tak ti neporadím i když
Mozillu Firefox mám taky ..

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

nevím čím obtěžuje, ale jistě jsem nechtěla Aramah obtěžovat to né..

mě chodí takovéto zprávy jen o smazaných buď mnou, když si je
smažu sama a řeknu si jé to sem zas napsala blbost a vymažu si je nó
a pak tyhle o kterých si myslím svý !!

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-to-mam-udelat-a-jde-to-vubec
toto je otázka Aramah žejo ?
a moje odpověď nevím komu tedy vadila viď ?
já mám profil zavřený a Aramah otevřený až
nyní jinak ho měla taky zavřený, protože se
nám nedařilo strášně dlouho propojit :O))

dnes jsem smazala kablíka urazil SŮWU, že je
stará, nebo mladá, ale taky jsem mu to napsala
do diskuze, měli by to tak dělat všichni mazalové !!

aramah

No teď koukám já už ničemu nerozumím, komu to vadí.Škoda že to nejde zjistit myslím že by pak toho mazání bylo o hodně méně 🙂

annas

Ad hanulka, já to nemám rovněž zaškrtnuté. Můžu se zeptat, o jaký druh zprávy jde? Třeba když smažou otázku a já na ni odvídala? Dovím se, která otázka zmizela? Mail chodí totiž en při smazaných odpovědích, když otázka zůstane.

annas

Ad iceT.
Když je otevřený profil, může si kdokoliv prohlížet otázky a odpovědi, takže hrozí větší nebezpečení smazání, třeba starších otázek a odpovědí. V uzavřeném profilu nejsou otázky a odpovědi vidět.

Někdo maže hned, když se otázka vloží.. Takže kdyby měli všichni uzavřené profily, možná by mazání ubylo, ale určitě nezmizelo. 🙂

aramah

Icet jistě že mazalo ale není to zajimavé po otevření profilu?
Jinak to mám takříkajíc na háku 🙂

iceT

po otevření profilu je fakt dost zajímavé…

annas

Co na to říct. Jste „normální“ uživatel, který „nevybočuje“ , takže to nechápu.

aramah

Bedy asi je to tím že nejsi aramah 🙂