Lleni

Co si o tom myslíte??

http://www.go­ogle.cz/#q=pá­tek+adam+lanza&hl=cs&tbo­=u&source=univ&tbm=nws&­sa=X&ei=d2LPUL­PQMI_BtAb_6oDo­Ag&ved=0CDAQqA­I&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.&bvm=bv­.1355325884,d­.Yms&fp=443b582­04e6c71f6&bpcl=39967673&­biw=1024&bih=672
Je to smutný.. Že?;(((
Doplňuji:
To by sis toho taky musel všimnout : everest;))))

Nejlepší odpověď
badisko

nechci bejt za necitu ..ale tyhle problemy me nejak nezajimaj mam svejch dost…

Další odpovědi
franku

Byl to magor a doufám,že se s takovým člověkem nikdy nepotkám

everest

jo je too hodne smutne,ale uz by jsi mi mohla odepsat do zpravy