Georgo2010

Co si nejčastěji přiděláváte na dvířka ledničky?

Nejlepší odpověď
anonym

Petřil by tam zámek a ztratit kíč.Ale zatím jsem to neudělala…:D

Další odpovědi
Děda Louda

Poličky na vejce, láhve, léky a pod. Už jsem ale několikrát viděl, že si tam někteří estéti dávají nejrůznější nálepky nebo magnetické nesmysly v podobě galerie kýčů. Naneštěstí většinou z venkovní strany, takže tyto skvosty má okamžitě kdokoli příchozí na očích. Vypovídá to velice výmluvně o pokleslosti takového „zdobiče“.

Damiana

Nic. Nemám ráda opičárny a „elpéčka“ (lapače prachu) kdekoli po bytě.
Když něco „lípnu“ náhodou na lednici je to aktuální záležitost – lístky na ples, pozvánka na výstavu apod. Zkrátka něco, co potřebuji mít v tu chvíli na očích – vím, že takhle to při odchodu nezapomenu, protože mne upoutá, že „něco“ trčí na jinak nahaté lednici. 🙂

terry

Motivační obrázky a motta.
Mám je tak často na očích :)