Avatar uživatele
eviktet

Co si nejčastěji kupujete nebo co děláte, když si potřebujete zlepšit náladu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, zzzzz, anonym před 4159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

čokoládu 🙂 mňam

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

asi si pouštím písničky, tím si tu náladu akorát ještě víc pošlapu… (za pár minutek do této fáze spadnu), poté napíšu v afektu pár lidem blbosti a jdu spát… a za pár dnů znova
Doplňuji:
jak říká quentos a ještě pár uživatelů-špatnou náladu lze zlepšit jídlem (zvýšit si obsah cukru v krvi)-na toto je nejlepší džus a jako antidepresivum (také afrodisiakum) nejlépe funguje čokoláda s vysokým obsahem kakaa (hořká), osobně kupuji tušímže orion na vaření-100g se dá sehnat téměř vždy za 10Kč

Upravil/a: huxa

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

prohlížím si fotky z dovolených a těším se zase na další putování …to to strašně letí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jdu se projít do lesa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
registrovana

cigáro, sushi a vtipný tumblry či podobné stránky s různými gify, meme, photobombingem apod. (9GAG atd.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

sežeru hořkou čokoládu, jdu si poslechnout muziku, a když je to hodně špatný, jdu do cukrárny koupit čokoládovej zákusek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Nejradši si poslechnu hudbu a projdu se na čerstvém vzduchu anebo, to ocení spíše pánové, si zajdu na jedno, dvě zdravotní :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já mám poslední dobu náladu pořád pokleslou, trochu mě zachraňuje jen Country radio a když hrají něco z mých mladých let, přidám na hlasitosti a začnu zpívat taky. Jak to slyší pejsek, tak přiběhne, někdy ho vezmu do náručí a tancuju s ním a doufám přitom, že aspoň jeho potěším… Na to, abych si šla něco významného koupit bohužel nějak nemám peníze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak občas si koupím cokoliv a nejenom pro radost, ale ne pro zlepšení dobré nálady – té mám pořád hodně a stačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Různě. Na procházku s psíkama, pustím si oblíbené písničky – ty svižnější. Nebo si koupím něco pro radost. Ani to nemusí být drahé, jen že se mi to líbí 🙂
Něbo ke kafi nějakou dobrotu.Ale těch dobrých už moc není. Už několikrát jsem měla na něco, co jsem viděla chuť a pak nic. Chuť žádná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Když jsem sama, tak si ráda kupuji střevíčky:-)Když si opravdu chci udělat velkou radost – tak hodinky:-)
Ale nejlépe na mě působí tanec nebo sauna. A ráda vařím a peču. Takže pro pozdvižení nálady vytvářím docela složité pokrmy a náročné zdobení.
Doplňuji:
huxa: No, nechci ti kazit chuť, ani brát iluze, ohledně afrodiziak, ale s „čokoládou“ na vaření od Orionu moc „efektu“ nečekej. Nejenže má extrémně nízký obsah kakaa, ale neobsahuje ani čokoládové máslo, pouze rostlinný tuk – takže se ani nedá nazývat čokoládou. Je to kakaová poleva. Trochu se zamysli – za pětku? Extra třída?:-)

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek