eviktet

Co si nejčastěji kupujete nebo co děláte, když si potřebujete zlepšit náladu?

Nejlepší odpověď
zzzzz

čokoládu 🙂 mňam

Další odpovědi
huxa

asi si pouštím písničky, tím si tu náladu akorát ještě víc pošlapu… (za pár minutek do této fáze spadnu), poté napíšu v afektu pár lidem blbosti a jdu spát… a za pár dnů znova
Doplňuji:
jak říká quentos a ještě pár uživatelů-špatnou náladu lze zlepšit jídlem (zvýšit si obsah cukru v krvi)-na toto je nejlepší džus a jako antidepresivum (také afrodisiakum) nejlépe funguje čokoláda s vysokým obsahem kakaa (hořká), osobně kupuji tušímže orion na vaření-100g se dá sehnat téměř vždy za 10Kč

hanulka11

prohlížím si fotky z dovolených a těším se zase na další putování …to to strašně letí

Drap

Jdu se projít do lesa

registrovana

cigáro, sushi a vtipný tumblry či podobné stránky s různými gify, meme, photobombingem apod. (9GAG atd.)

quentos

sežeru hořkou čokoládu, jdu si poslechnout muziku, a když je to hodně špatný, jdu do cukrárny koupit čokoládovej zákusek

Matthew

Nejradši si poslechnu hudbu a projdu se na čerstvém vzduchu anebo, to ocení spíše pánové, si zajdu na jedno, dvě zdravotní :))

pusinka50

Já mám poslední dobu náladu pořád pokleslou, trochu mě zachraňuje jen Country radio a když hrají něco z mých mladých let, přidám na hlasitosti a začnu zpívat taky. Jak to slyší pejsek, tak přiběhne, někdy ho vezmu do náručí a tancuju s ním a doufám přitom, že aspoň jeho potěším… Na to, abych si šla něco významného koupit bohužel nějak nemám peníze

anonym

Tak občas si koupím cokoliv a nejenom pro radost, ale ne pro zlepšení dobré nálady – té mám pořád hodně a stačí.

ReHu

Různě. Na procházku s psíkama, pustím si oblíbené písničky – ty svižnější. Nebo si koupím něco pro radost. Ani to nemusí být drahé, jen že se mi to líbí 🙂
Něbo ke kafi nějakou dobrotu.Ale těch dobrých už moc není. Už několikrát jsem měla na něco, co jsem viděla chuť a pak nic. Chuť žádná.

Damiana

Když jsem sama, tak si ráda kupuji střevíčky:-)Když si opravdu chci udělat velkou radost – tak hodinky:-)
Ale nejlépe na mě působí tanec nebo sauna. A ráda vařím a peču. Takže pro pozdvižení nálady vytvářím docela složité pokrmy a náročné zdobení.
Doplňuji:
huxa: No, nechci ti kazit chuť, ani brát iluze, ohledně afrodiziak, ale s „čokoládou“ na vaření od Orionu moc „efektu“ nečekej. Nejenže má extrémně nízký obsah kakaa, ale neobsahuje ani čokoládové máslo, pouze rostlinný tuk – takže se ani nedá nazývat čokoládou. Je to kakaová poleva. Trochu se zamysli – za pětku? Extra třída?:-)