Avatar uživatele
zjentek

Co si dáte letos za nápis na SPZ?

Moc by mě zajímalo, když už je obsazenej Fantomas, jestli je obsazenej už i Rumburak a myslíte, že se s nápisy začne kšeftovat jako s doménama?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nic nového. Ponechám si tam to staré.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chachar1922

Těch 10 000 Kč – (či kolik to stojí), si radši nechám na nové gumy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Zdali je obsazen Rumburak, Nebo Rumb0rak, to se zjistí na registru. Určitě se nebude kšeftovat, páč to není jako doména, že lze převést na jiného..
Já si nedám žádný nápis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Žádný. FANToMAS je již obsazený! 🙂
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/390814-na-znacky-na-prani-stoji-lide-fronty-fant0mas-je-uz-obsazeny.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Letos nic nového – STK mám do příštího roku…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zde bych určitě nepsal, že si tu SPZ nechám udělat. hromada uživatelů by to odsoudila za zbytečnost a zbytek by zajímalo, kde jsem vzal deset táců 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Letos ne, ale příští léto novou: http://www.stkpri­bram.cz/wp-content/upload­s/znamka-stk.gif

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quizzi

Rumburak neobsahuje ani jednu číslici, takže by ho neschválili. FANT0MAS má místo O 0 (nulu), čili podmínku jedné číslice splňuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Mám celkem 4 auta takže pěkně po pořádku: KSČ, Havel, EURO, Lemmy ale prosím neopisovat !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

NASTAVECNAFALUS. ale vážně…opravdu nic. Jednak bych byl vděčným terčem pro pomahače a chrániče, kteří by měli větší potřebu mě kdykoliv jakkoliv zbuzerovat. A pak bych měl asi neustále otrhané stěrače a objetý lak klíčem. V téhle zemi radosti ze sousedovy chcíplé kozy raději snad ani nevyčnívat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek