zjentek

Co si dáte letos za nápis na SPZ?

Moc by mě zajímalo, když už je obsazenej Fantomas, jestli je obsazenej už i Rumburak a myslíte, že se s nápisy začne kšeftovat jako s doménama?

Nejlepší odpověď
Drap

Nic nového. Ponechám si tam to staré.

Další odpovědi
chachar1922

Těch 10 000 Kč – (či kolik to stojí), si radši nechám na nové gumy.

cukrar

Zdali je obsazen Rumburak, Nebo Rumb0rak, to se zjistí na registru. Určitě se nebude kšeftovat, páč to není jako doména, že lze převést na jiného..
Já si nedám žádný nápis

marci1

Žádný. FANToMAS je již obsazený! 🙂
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/390814-na-znacky-na-prani-stoji-lide-fronty-fant0mas-je-uz-obsazeny.html

gecco

Letos nic nového – STK mám do příštího roku…
😉

anonym

zde bych určitě nepsal, že si tu SPZ nechám udělat. hromada uživatelů by to odsoudila za zbytečnost a zbytek by zajímalo, kde jsem vzal deset táců 😁

anonym

Letos ne, ale příští léto novou: http://www.stkpri­bram.cz/wp-content/upload­s/znamka-stk.gif

quizzi

Rumburak neobsahuje ani jednu číslici, takže by ho neschválili. FANT0MAS má místo O 0 (nulu), čili podmínku jedné číslice splňuje.

lexx

Mám celkem 4 auta takže pěkně po pořádku: KSČ, Havel, EURO, Lemmy ale prosím neopisovat !

VeRe1983

NASTAVECNAFALUS. ale vážně…opravdu nic. Jednak bych byl vděčným terčem pro pomahače a chrániče, kteří by měli větší potřebu mě kdykoliv jakkoliv zbuzerovat. A pak bych měl asi neustále otrhané stěrače a objetý lak klíčem. V téhle zemi radosti ze sousedovy chcíplé kozy raději snad ani nevyčnívat.