bubletea

co si myslíte že by řekl vás táta kdyby jste mu řekli že máte menstruaci?a jak by jste to řekli?

ach
Doplňuji:
jen pro holky,ale pokud je naka holka kluk nebo ňa opak tak taky

Nejlepší odpověď
Hamon

Co by řekl… synu, tys přeskakoval ostnatý drát?

Další odpovědi
marci1

A co by měl říkat ? Vezme to na vědomí. Řekla bych to úplně normálně.

Kelt

Jedná se o normální věci v životě, které svědčí o tom, že dospíváte. Pokud na to máte věk, je přirozené, že se u Vás projeví určité tělesné změny a taky menstruace. Překvapit by ho to nemělo, Vaše maminka je přece také žena , takže tyto věci zná. Když mu to řeknete, bude vědět, že jste citlivější, můžete mít jinou náladu, tak po Vás nebude chtít namáhavou činnost a poradí Vám, abyste si odpočinula.
A jak to říci? Dá se to nazvat ženské věci, měsíčky, menstruaci a podobně.

Krakis

Asi by mě poslal na psychiatrii…Ale až mi to řekne moje princezna,tak jí odpovím,že je to v pořádku,že začíná dospívat.

knedlik123

A tady uz vidime – „jen pro holky“ jaky to musi byt velky problem. Takze to mu muzes klidne povedet, bude rad , ze je s tebou vsechno v poradku.