wenda

Co si myslíte VY?

Neustále se se svým kamarádem hádám o hudbě. Přesněji řečeno o punku a rock´n´rollu. On tvrdí, že Avril Lavigne Simple plan, Green day, Paramore a další dnešní skupiny hrají punk/rock. Já osobně si myslím, že klasický punk a rock se dnes už moc nehraje. To co se hraje dnes je spíš takový HODNĚ zmodenizovaný „punk“.

Co si myslíte vy?

Nejlepší odpověď
ten který je

Souhlasím.Kdybychom škatulkovali tak ty kapely by se daly zařadit mezi tzv.postpunk.Ne­jedná se o klasický punkrock.Pravdu máš ty.

Další odpovědi
Vicki

Je to jak říkáte.Tohle je tzv.NEOPUNK.Kla­sický punk hráli Sex Pistols,Clash,Stran­glers-to byl ten pravej drzej punk.

bartt13

souhlasim s vami

docturek

Ramones,Sex Pistols