dougie

Co si myslíte tom když je fretka puštěná doma na volno?

Myslím jako celý její život nemá žádné omezení žádnou klec spí v pelíšku nebo v posteli?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Chov fretek

Zdroj: http://fretka­.kom.cz/main/fret­ka-04-chov-fretek.php

Další odpovědi
Ella

Podle mě je to každého věc, jakou volnost takovýmto zvířátkům dá =)
Kamarádka má doma fretky v kleci, ale když přijde domů, tak je pustí, ať si běhají po bytě kudy chtějí. Je zajímavé, že když se unaví, tak se samy vrátí do klece nebo když uslyší, že je „podáváno jídlo“ =)