misskas

Co si myslíte o zpěváku michaelu Jacksonovi

Nejlepší odpověď
barnajka

Uměl skvělé zpívat, škoda že zemřel :(

Skvělý zpěvák, co dovedl udělat skělou show, precizně dotaženou do posledního detailu. Nikdy jsem nepatřila vyloženě k fanynkám, ale můj respekt Michael má, a měl vždycky.
Jeho starší nahrávky si ráda poslechnu kdykoliv, ale ty nejnovější věci už mě moc neberou – a není to nic proti Michaelovi konkrétně, ale proti moderní hudbě obecně :)

Škoda je ho každopádně – talentu měl fůru, ale věk na umírání ještě ani zdaleka

Další odpovědi
briketka10

Uměl skvělé zpívat, škoda že zemřel :(

souhlasím s Barnajkou, nové věci si ale od něj pouštím, vlastně všechno co jsem kdy sehnala, stáhla a mám je moc ráda..
pro mě byl nejlepší tanečník všech dob a je ho velká škoda, mohl toho tolik dokázat..

samicek333

Uměl skvělé zpívat, škoda že zemřel :(

trochu to poupravím: uměl zpívat, sem tam si ho poslechnu, ale to je asi tak všechno

SonsyMite

Nechci o něm ani slyšet.

Normální černoch, co ze sebe udlal ječící plastovou babku.

štamgast

nesnáším ho.

Asi tak.

GM

Uměl skvělé zpívat, škoda že zemřel :(

Calimë

Nechci o něm ani slyšet.

slizkej had

Petrian

Je to KING OF POP!!! :D