Stingo

Co si myslíte o ženě, která kouří v těhotenství?

Nejlepší odpověď
Alesh

Že by ta kráva potřebovala zlomit obě hnáty.

Další odpovědi
anonym

Je to bezohledné k nenarozenému dítěti, ale ono si pomalu zvyká.

Drap

Nic dobrého

mosoj

To co o ženě která kouří i když není těhotná.

Kelt

Pokud kouří cigarety nebo jiné tabákové výrobky, pak si o ní myslím, že není svědomitá a nezáleží jí na zdraví dítěte. Pokud provádí orální sex, tak je vášnivá. Z otázky není jasné o jakou možnost jde.

Nely.P

Že je opravdu závislá , který ani kvůli dítě tu cigaretu odložit nemůže :-/ , mám sestřenici ta byla těhotná kouřila v těhotenství a teď je její dcera Emilka pořád nemocná ☹…