Drap

Že je pohodlná a lína, aby se starala o delší vlasy

Špatná anketa, nelze odpovědět. Chybí jiná možnost.

Další odpovědi
iceT

Že je pohodlná a lína, aby se starala o delší vlasy

Asi by sis to měl vyzkoušet… nechat si narůst dlouhé vlasy, pak se o ně starat, každej měsíc nebo dva chodit ke kadeřnici a nechat tam majlant…

paul1

Že nemá dostatečné sebevědomí a že se snaží na sebe upozornit

Nemusí to být úplně pravda, ale chybí mi tam „jiná možnost“. Toto chybí u hodně otázek a možná by bylo dobré ji tam umístit „na tvrdo“, či trvale. Jinak u hodně žen se mi krátké vlasy líbí, vypadají sportovně a svěže.

Arne1

Že je pohodlná a lína, aby se starala o delší vlasy

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

agentpv

Ani jedno, nebabrám se v důvodu, ale pokud je ta žena mladá, štíhlá … tak se za ní i mlsně otočím. Líbí se mi to, ale manželce bych to nedovolil …

Emefej

U vás doma si s manželkou navzájem schvalujete účesy?

elkon

Tazatel plácá nesmysly a o ženách nic neví.

orwell

Zvláštní anketa, chybí „jiná odpověď“. Neztotožňuji se ani s jedním názorem. Nemyslím si o nich nic, pouze vidím, že mají krátké vlasy a některým moc sluší.

jáára

+1

aliendrone

+1

Daidal

  • 1

Daidal

Nemyslím si ani jedno. Každá může mít jiný důvod, ale nelíbí se mi to. Na ženách mám určitě raději delší vlasy a je jedno jaký typ obličeje a vlasů má. Ženám vždy víc sluší dlouhé vlasy.

Některým se to možná líbí, jiným to připadá praktiké a jiné tím mohou „ukazovat“ svou ctižádost, snahu uspět, kariérně stoupat.Spojují si to s intelektem, vzdělaností a dalšími.
Hlavně je to móda.

marci1

Že se jim to líbí. U nás se říká, že dlouhé ženské vlasy jsou poklad. 🙂

Daidal

Taky se divím.
To je pravda. :)