Avatar uživatele
mokrygorky

Co si myslíte o zemanovi, že odmítl toho Amerikána?

Dal tím jasně najevo, že nebudeme poslouchat USA.
Tohle je jeden z mála činů, které se mi u něj zalíbily.
To úctu by tam měl jít dát každý… no co. Jaký na to máte názor Vy?
Doplňuji:
Zemanovi.. na jiné hrubky kašlu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? andyana před 3301 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Buran/nelíbí

Pan Zeman je zahleděn do sebe a chová se naprosto nezodpovědně. Americký velvyslanec, na rozdíl od toho našeho bláznivého dědka, totiž tlumočí oficiální stanovisko nejen USA, Evropské unie, ale též valné většiny našeho národa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Líbí se mi to

Doplňuji:
Vrchol drzosti, co si dovolují diktovat, kam má náš prezident jezdit, co jim je potom? Moc dobře to řekl.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Jiná

Buran , ale ten velvyslanec.

Doplňuji:
Na tlumočení našich ! názorů máme své představitele.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Líbí se mi to

Proč by kdejaký křupan měl radit panu presidentu Zemanovi?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Jiná

Neřekl bych, že tím dal najevo, že neposloucháme USA, pouze se mu nelíbila konkrétní reakce, nechápu proč se to všichni snaží zobecňovat. Buď miluju Rusko a nenávidim USA nebo miluju USA a nenávidím Rusko. Podle velké části médií a diskutujícíh, např. na novinkách, neexistuje nic mezitím.
Vztahy USA a ČR to podle mě nijak neohrozí. Akorát se mi moc nelíbí, proč ho jakoby „umlčet“ a nepouštět na hrad. Já teda právě vidím hlavní přínost diplomatů v tom, že poskytují názor ostatních zemí a to není špatné poslouchat ikdyž s ním nesouhlasím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Jiná

Oba se nezachovali nejlépe, no prezident Zeman mohl projevit trošku vyšší úroveň, třeba to okomentovat nějakým bonmotem a ne jako malé dítě. Tohle se mi opravdu od něj nelíbilo a s tím jinak celkem souhlasím a beru ho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Prvoaprílový humor?:Americký velvyslanec, na rozdíl od toho našeho bláznivého dědka, totiž tlumočí oficiální stanovisko nejen USA, Evropské unie, ale též valné většiny našeho národa."
.
námietka:
Americký velvyslanec tlmočí oficiálne stanovisko USA, na ostatné "tlmočenia " nebol nikým splnomocnený, ani jedným z vrcholných orgánov EU (Rada Európskej únie, Európska komisia a Európsky parlament.), ani občanmi Českej republiky zastúpených politickými a štátnymi orgánmi ČR.
Prezident Zeman veľvyslancovu pripomienku oprávnene hodnotil ako zasahovanie do práv Českej republiky.

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Americký velvyslanec prezentoval stanovisko USA, EU a většiny soudných obyvatel Česko republiky. To, že na Slovensku četné pochybné existence i po sedmdesáti létech nostalgicky vzpomínají na válečného zločince Jozefa Tisa, raději nekomentoval.

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Milá Led, vzdávám se a čest Vaší práci

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To znamená, že tí čo v tomto súhlasia so Zemanom nie sú „soudní obyvatelé České republiky“? Platí to aj pre tých 5 odpovedí zo 6 odpovedí celkom?
K tomuto konkrétnemu prípadu otázka Jozefa Tisa a jeho fašistického štátu je bezpredmetná. Otázka znela k rozhovoru českého prezidenta Miloša Zemana a veľvyslanca USA Andrewa H. Schapiro (pre zaujímavosť syna českej imigrantky) k Zemanovej návšteve Moskvy.

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek