jirka F

Co si myslíte o zdejších uživatelích, kteří v diskuzích doporučuji půjčky nebo píšou anglicky nějaké nesmysly?

Nejlepší odpověď
annas

Nenazvala bych „pisatele“ zdejšími uživateli. Jde o jedince, kteří objeví stránku Odpovědi, zaregiststrují se a vkládají spam. Stejně jako to dělaji v e-malu.

Zřejmě počítají s tím,. že se třeba někdo nabídky „chytne“.

Další odpovědi
elkon

Tak to zkus nahlásit. Já jsem si těch půjček ani nevšiml. Pokud je to nějaká reklama, tak to jde mimo mě, blokuji reklamy.

autacek

Dělá to automat. Jen by se to mélo smazat dřív než si toho všichni všimnou.

Ametyst

Nic. Admin to má vyčistit, když může odstranit i nesprávný pravicový názor.

Emefej

Dělají pouze svou práci.

JežíšKristus

Za mě je to super, nikdy nevíte kdy budete potřebovat půjčku

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.