Rokio

Co si myslíte o zavedení boží pojistky? Měla by být zavedena nebo by to měla být samozřejmost?

Pokud zlého člověka někdo zabije v nelegálním případě nebo zemře, ale ne vlastní vinou, tak by šel automaticky do nebe.

Důvod je prostý. Takový člověk nemá šanci se napravit, pokud někdo ukončí jeho život, a proto by měl jít hned do nebe.

Odpovědi
Dochy

Takže všichni zlí ale zavraždění
Pak také všichni zlí co umřeli na infarkt mladí (takže předčasně)
a co je to to mládí, takže všichni co umřeli na infarkt
A proč diskriminovat ostatní co umřeli z jiného důvodu než je infarkt…

Každý zkrátka má svůj život. Celý. Od začátku do konce. Co s ním udělá je jeho věc…

ivzez

To's přehnal (to je i na tebe moc)!
Chtěl bys Bohu „kecat“ do jeho záměrů?
To snad ne!