lenisek01234

Co si myslíte o zábavným parku FREIZEIT-LAND GEISELWIND ? Pro jak velkou kategorii to tak je? díky za odpoved

Nejlepší odpověď
briketka10

jestli jste nečetla tuto nabídku, tak je tento park vhodný pro všechny věkové kategorie :)

http://www.fre­izeitland.cz/fre­i/menu.html
Doplňuji:
v Německu je zábavných parků vic, ale jela bych raději do přírodního, jako je tento, než například do toho Tropicalu tam by mě to moc nelákalo, kvůli tomu, že bych neviděla nebe..

Další odpovědi
Děda Louda

To bude určitě pro hodně velkou kategorii, aby se to zaplatilo.

terry

lenisek01234 – co myslíš tou velkou kategorií?
briketka10 – myslím, že FREIZEIT-LAND GEISELWIND je klasický zábavní park a Tropical island je spíše náhrada za pláž v zimním období. Takže to beru jako 2 odlišná místa zájmu.