sofia-prais

co si myslíte o youtuberu Naprostoredardovaný ?

Odpovědi
Zbynas

Naprosto retardovaný neumíš ani správně napsat? :)
Má další kanály – „Jmenuju se Martin“, „Vědecké kladivo“.

Pokud si chcete udělat názor, koukněte na další jeho kanály. Znám ho i osobně, je to fajn kluk :)

Zapomněl jsem ještě kanál „Naprostá ztráta času“.

Chodí s fanouškama i do kina na Anděl v Praze, můžete ho tak potkat i osobně.

anonym

Viděl jsem jen pár videí, než mě omrzel. Raději mám vlogery co točí zajímavá videa, např. CaseyNeistat.

Nevíteto?

Mám na něj pozitivní názor 🙂

anonym

Proč nepřidáš hned link?

Zbynas

Stačí na YT dát do vyhledávání názvy těch kanálů, jak jsem psal, ten myšlený je správně „Naprostoretar­dovany“

kapka

Kanal „Jmenuju se Martin“ nema s Martinem Rotou (NR) nic spolecneho, pokud vim. :)

Zbynas

Jo no, pardon, asi jsem se spletl, ánčto on se jmenuje Martin Rota, tak má nějak podobnej kanál :)