ananas9

Co si myslíte o youtuberce Teri Blitzen?

Ne,doopravdy nejsem Teri Blitzen:-D,

Nejlepší odpověď
klumprt

Já jsem kupodivu na ni narazil. No co bych si o ní mohl myslet. Normální pubertální tele. Ale má vcelku slušný verbální projev, takže ač jdou její témata naprosto mimo můj zájem, tak dokážu připustit, že by z ní mohla jednou být dobrá moderátorka.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Nemyslím si o ní nic, neboť ji neznám.

Drap

A co bych si měl asi tak myslet ?

kapka

Tak určitě je hezká a působí mile. Názory neznám, nesleduju ji. Vlastně ani nevím, jestli jsem mela odpovídat. :D Ale hodně se o ni mluví, kdo by neznal Teri Blitzen? Má myslím přes sto tis. odběratelů. Je jí 14. Nějak brzy už 15, ze? Kamarádi s Gabriele Hecl. Teda, já si pripadam spíš jak špión, než její fanynka nebo tak něco. :D

ivosek2

Je pěkná a má libový videa :33

Nevíteto?

Nesleduju jí, ale asi běžná normální youtuberka svého typu-tagy, nakupování, make-up apod. 🙂 (nesleduju to, ale nic proti tomu nemám)

honza19hk

a to je kdo?