jjnovo

Co si myslíte o Windows 8? Mně se docela líbí, sám sem W8 i zkoušel. Nemá někdo ponětí, zda-li půjde Metro vypnout?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsou rozumní, tak tam snad možnost vypnutí Metra pro PC dají. Také jsem zvědavý, protože jako uživatele desktopu mi metro přijde stejně zbytečný jako puzzle v postranní liště. Myslím, že když zůstaneme u sedmiček, tak o nic zásadního nepřijdem.

Další odpovědi
suaeda

Win 8 jsem si zatím neměl možnost vyzkoušet. Samozřejmě, že každý nový produkt a nemusí jít jen microsoft je nabízen. Nyní vzpomenu na vehementní uvádění OS Vista na trh a dnes všichni víme, že se moc nepovedl. U microsoftu platí nyní pravidlo, že každý druhý OS je dobrý.
Win 98 – dobrý, Win Milenium – špatný, Win XP – dobrý, Win Vista – horší, Win 7 – dobrý. Bude tato řada pokračovat, nebo budou Win 8 dobré? Odpověď se dozvíme až se prodá pár tisíc a objeví se první recenze uživatelů.