Avatar uživatele
zett

Co si myslíte o vztahu s dost větším věkovým rozdílem?

Co říkáte nebo jaký máte názor na vztahy lidí kteří jsou dost věkově od sebe, mají mezi sebou výrazný věkový rozdíl ale i přesto spolu žijí? Např: když jsou od sebe mladší/starší třeba s rozdílem 35 let atp.

Zajímavá 0 před 1874 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Vojta24

Proč na to vůbec hýřit nějakými hodnoceními … jsme snad chronické drbny co nemají nic lepšího na práci než komentovat život druhých a kydat na ně hnůj – no fuuj ti si ale vymalovali kuchyň na ošklivou barvu a podívejte se na ty vlasty a ten věkový rozdíl, no fuuuj ? Pokud jim to vyhovuje, ať mezi sebou mají věkový rozdíl jaký uznají sami za vhodný JE TO JEN JEJICH VĚC 🙂 tečka

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Nic. Je to jejich věc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Pokud jsou oba plnoletí, nic. Je na nich jak si rozumí a vyhovují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Já tento vztah měla, mě bylo necelých 20,jemu 53 let. Byla jsem strašně zamilovaná, vypadal na 36 let. Mě to dlouho nevydrželo, já byla živel, on chtěl klid, já chtěla všude lítat, on chtěl být doma. Tak jsem se odstěhovala, a v tom okamžiku začal lítat se mnou 😁 jako vztah výborný, ale soužití NE. Jinak to byl moc hodný muž, já bych zasloužila kolikrát fakt přes držku za ty moje naschvály, atd. vše jsem ocenila, jaký byl, až když mu bylo 70 let, Tam jsem jej začala mít opravdu ráda srdcem. Tři roky nežije, zemřel v 74 letech, a moc mi chybí. Byl to opravdový přítel, pomocník, má vrba. charakterově jsem lepšího člověka nepoznala. Naše přátelství, i když po 5 ti letech už jen platonické, vydrželo 21 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nikomu do toho nic není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nic, ale jestli se to týká tebe, tak to je trochu úlet …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Možno čekat na majetek, nebo jako sanitář sanitářka, tomu staršímu to dodá Ego a další vymoženosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek