AVATAR666

CO SI MYSLÍTE O VYDĚLÁVÁNÍ NA NETU????

?????????????­?????????????na­šel jsem tuto stránku a nevím jestli to mám zkusit WWW.VYDELEKNA­NETU.WEBSNADNO­.CZ

Odpovědi
GangstaHelper

Těžko říct, člověk, co dělal ty stránky, je ale dělal hlavně pro svůj výdělek. Už byl asi zde na odpovědích zablokován, jelikož několikrát hrubě porušoval pravidla.

Jak málo se tam dá vydělat máte na tom webu napsáno. Co je na tom pravdy, to nevíme.

„ALE POKUD SE REGISTRUJETE PŘES TAMTEN ODKAZ A BUDETE DODRŽOVAT PŘESNÝ POSTUP V NÁVODU TAK BUDETE ZA JEDEN KLIK VYDĚLÁVAT MNOHEM VÍCE PENĚZ…“ To je lež: Chce se po Vás, abyste klikli na jeho odkaz, jen aby ON dostal bonus za nového uživatele – já bych to nedělal.

Já bych do toho asi nešel, nemám ani ten PayPal :/

Nutně to nemusí být podvod.