Klára K.

co si myslíte o včerejším Zemanovém projevu?

Nejlepší odpověď
Agneta

Dej odkaz…ale jestli tam už neměl pussy****a, tak už je nezajímavej :DDD

Další odpovědi
setapouch

Zapadá do jeho způsobu myšlení, viz uznání územní celistvosti Číny a faktickou podporu okupace Tibetu nebo schválení útoku Ruska proti Ukrajině, to dokonce v ruštině.

Myslím, že nejlépe o Zemanových myšlenkových pochodech svědčí pochvala od Milouše Jakeše.

Drap

Nemyslím si nic. Je to jeho projev s jeho názory. Obdobný, jako celá řada jiných.Co bych si tak měl myslet ?

mosoj

http://www.zve­davec.org/pris­pevky/2014/11/6­224-mail-z-prahy.htm
Doplňuji:
http://www.zve­davec.org/komen­tare/2014/11/6­223-havloide-s-penou-u-huby.htm

jáára

on se Zeman zase projevil?

anonym

No comment

ptáč

Je to můj člověk. A svátek 17. Listopadu by se měl zrušit.
Doplňuji:
Mosoji, vypadá to na začátek ukrajinské války. Ono to sem má přijít, předpovídal tp článek Hoří Ukrajina, bude hořet Evropa, z roku 2012. Ale nečekal jsem, že to bude tak brzy.

zjentek

myslím, že je to sanavabič ..ale já ten projev neviděl, jen tak hádám

Pepa25

mosoj: zvedavec.org jako informační zdroj? To jste v mých očích dost klesnul …