baryyk500

Co si myslíte o útoku v Paříži?

vím že si můžete myslet cokoliv a ze tím nikomu ne zabráníte ale chci vědět vás názor na to co se stalo.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslet si můžeme cokoli a ničemu to nepomůže. Musíme si uvědomit, že to byl jen začátek a zkouška evropské připravenosti.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Myslím, že je to to samé, jako když podáš prst a vezme si celou ruku.
My jim chtěli pomoci a takto to dopadá.

lexx

že je to dlouho hledaná rozbuška k pořádnému zbrojnímu konfliktu jako kdysi sedm kulí v Sarajevu (1914)

anonym

Nic,je že je třeba zlikvidovat islámský stát.
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/386571-hollande-islamsky-stat-znicime.html
Mě fakt hrábne,to co napsal dole Barbakan.
To už nezná mezí.Stejně tu levičatost máš v krvi.

anonym

Ti si pokoj nedají nikdy…

Jugar – Už to přehánějí, ale co pak?bude zase na 100 let klid?…

BANAN93

Myslím, že jejich útoky se snaží vyvolat vlnu nevole až lynčování všech muslimů od evropanů – čímž teroristické řady dostanou nový příliv bojovníků !

anonym

S pomocí Ruska v čele s presidentem Putinem se ten nešvar zlikviduje a bude se užívat „svoboda“!