Jiří Bohumil

Co si myslíte o účasti ve volbách?

V pátek a sobotu proběhnou volby do parlamentu, v březnu volba presidenta. Zajímal by mne váš názor na to, jaký význam má účast občanů ve volbách.

Odpovědi
Kryšpín

Ano, myslím si že má význam

Občané, nebo ovčané kteří bez vážného důvodu nechodí k volbám je jim jedno, zda vládnou lháři, podvodníci, hrabálkové, slibotechny, červení prekabátnici, přeběhlíci, buď jsou psychicky nemocní, neb se dovedou rychle aklimatizovat, držet podržtažku, kývat, nadávat v putyce, šňupat oblbováky a.p., a tím, že nejdou k volbám podpoří navýšením procent všechny, které se ke žlabu dostanou

Kepler

Ano, myslím si že má význam

ivzez

Jiná odpověď (prosím v doplnění jaká)

Ano, myslím, že má význam.

Volba presidenta má být v lednu … (nebo se pletu?)

Jiří Bohumil

Ivzez, omlouvám se, první kolo je opravdu v lednu. nevím kde jsem k tomu březnu přišel.:-(