Mirdas

Co si myslíte o Tungrutském meteoritu ?

Tato událost nebyla dodnes uspokojivě vysvětlená. Nejčastěji se objevuje vysvětlení kolem pádu meteoritu ale i mnoho dalších hypotéz.

Máte svou vlastní teorií ?

Nejlepší odpověď
gecco

V podstatě se přikláním k teorii, že šlo o meteorit – bolid, který nad zemí vybuchl a dopadl v mnoha kusech.
😉
Mimochodem – šlo o Tunguzský meteorit, podle říčky Podkamenná Tunguska.

Další odpovědi
Agneta

Proč myslíš, že to není vyjasněné? Byla zjištěna velikost, úhel dopadu, směr… já myslím, že to je objasněné:D

mosoj

Malá planetka, nebo kometa. Existuje i hypotéza že byl UFONY odkloněn mimo obydlené oblasti.
To ale asi nebude pravda, neboť takový dar si lidstvo nezaslouží, nebo se jedná opravdu o pokus mimozemských civilizací pěstovat život.

SteimlX

Klidně to mohl být i Tesla
něco ve zdroji, ale luxusně to je popsaný v jeho životopise
http://www.drow­ned.cz/2009/02/­tunguzska-katastrofa-ii-aneb-nikola-tesla/

Agneta

mosoj >>> hodnocení „vesnického astronoma“: Malá planetka, nebo kometa.
Hodnocení velkoměstské astronomky : meteorit :DDD

mojitek

myslím,že mosoj se bude blížit pravdě

Pepa25

V čem? Že by si lidstvo nezasloužilo?

mojitek

spíš v tý první dvojvětě