Manijak

Co si myslíte o tomto programu? Je to bezpečné?

Dobrý den, chci jen vědět, jestli se nic špatného nestane, pokud to už nepůjde odinstalovat, tak to je v pohodě, ale hlavní je, aby se nestalo nic se systémem, aby se neodinstalovaly programy, ale jenom změnil vzhled.
Doplňuji:
já jsme ho zapomněl přidat je zde http://www.slu­necnice.cz/sw/se­ven-transformation-pack/

Nejlepší odpověď
jpau

Je to bezpečné, je to zbytečné a programy se zdrojovým kódem obvykle bývají největší balast 🙂.
Doplňuji:
→ s otevřeným zdrojovým kódem, pokud bych měl vycházet ze svého předchozího tvrzení tak bych si musel vystačit s kuličkovým počítadlem 🙂.

Další odpovědi
anonym

A šířím svoji citaci: „Každý program který nemá otevřený zdrojový kód, může být nebezpečný“, l564

pl4toon

Nikdy jsem neměl tendence zkoušet podobné ptákovinky. Ale podle toho, kolik renomovaných SW portálů ho nabízí ke stažení, si tipnu, že je v pohodě.

badisko

no a jeste by bylo fajn rict o jakej program se jedna …:d

praivo

Vypadá celkem slušně, se systémem ti (snad) nic neudělá, maximálně nainstaluje pár přídavných programů (např. kvůli průhlednosti).

nonnel

Jestli změní Windows XP na W7 (vzhledově), tak už bych si radši koupil ty sedmičky. Je to jako když lížeš zmrzlinu přes igelitový pytlík.

Bedy

Já osobně s těmito „transformation packy“ nemám dobré zkušenosti, některé často jdou špatně odinstalovat a buď za sebou nechají stopy nebo prostě odinstalovat nejdou. Jen málo jich jde v pohodě odinstalovat.

Ale při čtení odpovědí jsem se opět trošku pobavil nad jednou citací, myslím si, že je to velmi naivní myšlenka.