Avatar uživatele
Manijak

Co si myslíte o tomto programu? Je to bezpečné?

Dobrý den, chci jen vědět, jestli se nic špatného nestane, pokud to už nepůjde odinstalovat, tak to je v pohodě, ale hlavní je, aby se nestalo nic se systémem, aby se neodinstalovaly programy, ale jenom změnil vzhled.
Doplňuji:
já jsme ho zapomněl přidat je zde http://www.slu­necnice.cz/sw/se­ven-transformation-pack/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jpau

Je to bezpečné, je to zbytečné a programy se zdrojovým kódem obvykle bývají největší balast 🙂.
Doplňuji:
→ s otevřeným zdrojovým kódem, pokud bych měl vycházet ze svého předchozího tvrzení tak bych si musel vystačit s kuličkovým počítadlem 🙂.

Upravil/a: jpau

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A šířím svoji citaci: „Každý program který nemá otevřený zdrojový kód, může být nebezpečný“, l564

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pl4toon

Nikdy jsem neměl tendence zkoušet podobné ptákovinky. Ale podle toho, kolik renomovaných SW portálů ho nabízí ke stažení, si tipnu, že je v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

no a jeste by bylo fajn rict o jakej program se jedna …:d

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
praivo

Vypadá celkem slušně, se systémem ti (snad) nic neudělá, maximálně nainstaluje pár přídavných programů (např. kvůli průhlednosti).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Jestli změní Windows XP na W7 (vzhledově), tak už bych si radši koupil ty sedmičky. Je to jako když lížeš zmrzlinu přes igelitový pytlík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Já osobně s těmito „transformation packy“ nemám dobré zkušenosti, některé často jdou špatně odinstalovat a buď za sebou nechají stopy nebo prostě odinstalovat nejdou. Jen málo jich jde v pohodě odinstalovat.

Ale při čtení odpovědí jsem se opět trošku pobavil nad jednou citací, myslím si, že je to velmi naivní myšlenka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek