Marty21

Co si myslíte o tomto příspěvku?

https://www.fa­cebook.com/no­vatelevize/pos­ts/10151641220598344?com­ment_id=2784578­1&offset=0&to­tal_comments=6&no­tif_t=feed_com­ment

Napiště co si myslíte o tomto příspěvku s komentáři a napiště váš názor na Novu

Odpovědi
zzzzz

Novu téměř nesleduji, má příšerné zprávy, když vidím Borhyovou, jak se u tragické správy směje, tak se mi dělá zle. Zpravodajství má zavádějící a neobjektivní. Seriály stojí taky za houby. Když už si občas televizi zapnu, tak čt24, nebo prima zoom.

Jsemtady

Ten prispevek je naprosto nesmyslny. Autor muze blokovat co chce. Tak to je. Kdyz budete autor, pochopite.

Mno jinak na tvnova tez nekoukam, vystacim si s prima cool a prima zoom. Era novy skoncila s odchodem zelezneho.

tencosepta

Nova je sr*čka, televizní „noviny“ mají nevalnou kvalitu, např. Konec světa 2012 dokazuje ubohost této stanice. S příspěvkem souhlasím, hlavně nechápu odpověď

„Dobrý den Martine, děkujeme za Váš názor. Videa, která zahrnují náš obsah, jsou automaticky blokovány. Blokace je nástroj přímo od YouTube.com, který umožňuje autorům chránit si svůj obsah tím, že blokuje jeho kopie nebo videa, která obsahují části tohoto autorského díla. Děkujeme za pochopení.“

Nova sama krade videa z YT tím že jako zdroj uvede YouTube ale autora videa vynechá. Nova je prostě odpad.