Elis Pokorná

Co si myslíte o tomto notebooku?

http://www.eu­ronics.cz/note­book-hp-compaq-cq58-250sc-cerny-celeron-b830-4gb-500gb-15-6-dvd-r-rw-intel-hd-bt-cam-w8-hppc0w34ea/p317568/ -Je za tuto cenu dobrý?

Nejlepší odpověď
badisko

dle meho za tu cenu dost dobry…

Další odpovědi
www

Mít ty prachy, asi bych do toho šel 😁

Bedy

Ano, za tu cenu je to docela slušný notebook, akorát to tam trochu kazí použitý procesor Intel Celeron – mohli tam dát lepší, ale i tak je to docela slušné za tu cenu.
Doplňuji:
huxa: Když Intel Atom (ještě osekanější procesor jak celeron) úplně v pohodě utáhne Windows 7 (a to nejen ty předinstalované Startery, ale i edici Home Premium), proč by neměl 2jádrový Celeron utáhnout, podle mého názoru, ještě vyladěnější osmičky co se výkonu týče?
Určitě bych se nebál.

cochee

Je OK – a v Okay ho mají ještě o čtvrt litru levnější ;)

HateFile

Zcela zodpovědně a upřímně: Za tu cenu je to dobrý notebook, rozhodně Vám neudělá ostudu a přestože neoplývá žádnými supermoderními hypervýkonnými technologickými výstřelky, svou práci spolehlivě odvede a s nejvyšší pravděpodobností svou konstrukcí a spolehlivostí přežije i své o 100–200% dražší kolegy od jiných výrobců. HP sice nemám subjektivně rád (právě pro jakousi suchopárnost jejich výrobků), na druhou stranu právě ona suchopárnost či nudnost takového výrobku dokáže v kritických chvílích zachránit mnoho času, peněz i nervů…a že to na Vás nebude blikat oranžovými diodami a nebude to polepeno nápisy „Fastest computing power!“, „Batteries lasts for up to 150 hours!“…tomu stejně normální člověk nevěří, i když tomu náhodou rozumí 🙂
Jděte do toho, s čistým svědomím.
Zdravím

huxa

Rozhodně bych jej nekupoval, ten procesor těžce bude zvládat XP s nějakým náročnějším programem, né tak win8. Radši bych si připlatil tisícovku a měl intel i3.