Tw!st

Co si myslíte o tomto notebooku ?

http://aukro.cz/de­ll-precision-m90-i2754633337.html myslíte že na tomto notebooku rozjedu náročné 3D hry ? já si myslím že kdybych si ho koupil tak bych na něm měl rozjet bez sekání třeba world of warcraft nebo battlefield nebo world of tanks co myslíte ? jo a ještě nevíte něco o grafice nVidia Quadro FX 2500M je výkonná ? myslíte že je výkonější než nVidia GeForce 8500 GT ? díky předem
Doplňuji:
jo já vím taky že si tam win 7 nainstaluju, ten HDD vím že je málo ale mě to stačí já si tam dám hry a ostatní věci třeba jako filmy atd mám na externím disku. a Michale takže ta grafika je dobrá nebo špatná ? a půjdou s takovou grafikou náročné 3D hry ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Mobilní grafika nepopdoruje spoustu technologii, co ta „klasická“.
Co se týká hraní náročných her, tak to nebude úplně vončo, ale zase bych ten notebook neshazoval jako něco pro studenta na poznámky.
Windows XP na dnešní hry není nejlepší volba, nepodporuje nové technologie, jako například DirectX 10 a 11.
Zas bych ale neutrácel peníze za Windows 7, pokud by to na těch XPéčkách taknějak šlo.

Nebo můžete zkusit před nákupem Windows 7 vyzkoušet Xubuntu Linux, některé hry tam rozjedete díky rozšíření Wine – World Of Warcraft tam rozjedete – vizte: http://wiki.u­buntu.cz/world_of_war­craft
Výhodou Xubuntu Linuxu (a dalších *buntu) je to, že jsou úplně zdarma. Čeština je samozřejmostí.

Další odpovědi
ven.cik

Myslim, že hry, který si napsal, ti to rozjede určitě, jen bych přeinstaloval OS z XP na Win7, teda aspon pro mě by to bylo lepší, a HDD 80 Gb je hodně málo, dáš si tam 3 takovýhle hry a pár filmů a máš to plný, ale to by vyřešil externí disk…;)

Michal Kole

No srovnávat mobilní grafiku a běžnou je trochu nesrovnatelné, protože ta mobilní je o něco osekanější

technicky bych to na hry nebral. maximálně pro nějaké psaní studijních poznámek do školy