redy

Co si myslíte o tomto mobilu?

Něco jsem našla, ale zajímal by mi váš názor, za který děkuji…

Je to Prestigio a je docela velkej.

Muze D3/ Muze E3 — Kámoška stratila mobil a tak jelikoš má narozky, koupila jsem ji tenhle. A teď si myslím, jestli jsem nekoupila kšunt…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Jiná odpověď

Nevyznám se v jiných mobilech.
Používám stále jen Nokia.
Nyní mám Samsung miniIII laFleur
dárek a na ten jsem si nemohla
zvyknout, ale zvykla.
.............­.........
Mrkla jsem na Heuréku a připadají mi
téměř stejný. Liší se cenou, kvalitou,
provedením atd.
.............­........
http://presti­gio.heureka.cz/mo­bilni-telefony/

Další odpovědi
Kepler

Jiná odpověď

O mobilu si nemyslím nic, protože jsi neuvedla typ, jsou jich desítky. Značka je pro mně neznámá. I když není věhlasná, může jít o kvalitní výrobky.

Klaproth

Jiná odpověď

Nemyslím si vůbec nic.

dubraro

dobrej

Myslím, že je to běžný, průměrný výrobek který splní svůj účel. V recenzích si na něj uživatelé nijak výrazně nestěžují.

Zdroj: https://www.al­za.cz/prestigio-muze-d3?dq=3861605­#recenze

McArthur

Jiná odpověď

Myslím, že dobrý. Pro kámošku jako dárek, proč ne?!

Sám mám mobil i tablet Prestigio. A nejen já. Je to čínská OEM výroba pro nizozemskou firmu, která má vývoj i v České republice. Jejich servis patří k velice dobrým. Neboj, nejsou poruchovější, než jiné značky.

Velikou slabinou Prestigia je horší dostupnost originálních obalů a dalšího příslušenství. Pouzdra jsou prostě bolístkou této značky. Když ale máš pouzdro v balení, rozhodně to není šunt.

Vroudenspil

nic moc

jáára

nic moc

anonym

Jiná odpověď

Normálni telefon jako každej jinej,snad jí uděláš radost.

Lamalam

Jiná odpověď

No co, prostě telefon jako tisíc dalších.

roco888

Jiná odpověď

O mobilu si nemyslím nic, ale o Tobě si myslím, že by sis měla zlepšit tu češtinu......

redy

McArthur, obal jsem ji koupila taky, měli ho přímo v prodejně.
Musím říct, že byla nadšena, ono je to nemilé ztratit mobil, mít dvě děti a vánoce na krku.
Mám radost, že měla radost:-)

redy

briketko dík, já prostě nejdřív nakupuju a pak zjišťuju ☹

Ale říká se něco o koni, že darovanýmu koni..... 🙂

redy

Nezlob se Klaproth ale odpověď je mi k h…u.