Co si myslíte o tomto externím HDD?

http://www.al­za.cz/a-data-nh03-hdd-3-5-2000gb-cerny-d180043.htm#popis

Potřebuji k němu ještě něco přikoupit, nebo rovnou ho můžu zapojit k NB s USB 2.0?
Doplňuji:
promiňte, zde se to zobrazí:

http://www.al­za.cz/a-data-nh03-hdd-3-5-2000gb-cerny-d180043.htm#popis

Nejlepší odpověď
gnosis

neni problem, bude to fungovat. navic v popisu mate napsano: „zpětně kompatibilní s USB 2.0 a nevyžaduje instalaci žádných ovladačů.“ takze si myslim, ze je to ok:)

ovsem pozor, vetsina externich disku potrebuje externi napajeni, takze si treba ve vlaku neprehrajete nic. napajeci kabel dostanete s diskem, pokud neni v popisu napsano jinak.

je to skoda, muj stary 80GB HDD se napajet nemusi, muzu ho mit i na cestach

Další odpovědi
led

Je to „stolný“ externý disk s vlastným adaptérom zdroja napätia. Pokiaľ ho budete používať pri zapojení do USB 2.0 ako záložný disk a prenášanie neveľkých dát (do 4GB) je to zbytočné vyhodenie peňazí. Za tú cenu kúpite 3TB disk.
Nepotrebujete žiadnu redukciu.