KdoSiOdJinud

Co si myslíte o tomto doplnění otázky?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/naucit-se-unix

Nejsem z těch, co by se chtěli dohadovat nebo rýpat, ale toto? Fuj
Doplňuji:
jde o to, že jsem to napsal z hlavy a ta doména má špatně nastavené DNS, takže při kliku na můj link prohlížeč doporučí adresu bez www

Nejlepší odpověď
www

Myslím si, že je to jeden z mnoha debilů, kteří sem zabrousí.
Chtějí vše a ihned (!!!), navíc neumí ani poděkovat za upřímnou snahu.
Klídek, kašli na něj. Nebo dej návrh na smazání jeho otázky.

Další odpovědi
anonym

Podle mne otázka svým dodatkem porušuje kodex, a od doby Pinovy ankety kodex miluju.
Jasně, že takové výrazy bychom tady měli konečně přestat trpět. Pokud někdo neudrží nervy na uzdě, neměl by alespoň nic psát.
Omyl přípustný je. Vulgarizmy ne.

IK

„To neřeš.“ říká můj syn.

Neměl bys pak čas na nic jiného.
Jsou věci, které nevylepšíš a mezi ně patří úroveň inteligence našich bližních. Syn dělá správce sítě, někdy jde z uživatelů do kolen. ilustrační historka: Učitelka popsala interaktivní tabuli fixou.
(pro ty co přemýšlí co je interaktivní tabule, tak to je veliká obrazovka která komunikuje s počítačem a reaguje na ukazovátko…zřejmě nebyla jediná, protože teď už se takové na které se dá také psát fixem dělají také) 🙂

Vždy tě bude nejvíc urážet ten, kdo nemá schopnost tě pochopit a to i když se zmýlíš nebo máš pravdu. Nezáleží to na tobě, ale na něm. Můžeš si říct, že když tě pochopil jako příslušníka svého stáda, tak tě má asi rád, ale ty se mezi voly či jiné tvory nemusíš řadit.

iceT

No hulvát no,pojmy jako -děkuju a prosím- to nezná,ale nadávky to jo.

led

Vôbec by som sa nevzrušovala, hovorí to o určitej úrovni užívateľa.
moje odpoveď dotyčnému v tej otázke:
Čo tak prečítať si pravidla slušnosti na internete?
Chyba sa môže stať. Skúsenejší užívateľ internetu si je vie opraviť, alebo sa aspoň v dodatku slušne opýta.
stačilo jednoducho nechať len:
forum.ubuntu.cz
a potom už nebol žiadny problém

štamgast

Vždyť jsi tam napsal to samý co on napsal do doplnění-myslím odkaz na to fórum!