Niikii

Co si myslíte o tomto člověku?

Dobrý den,dělám práci do školy.Co si myslíte o člověku který vlastní dvě firmy a má auto bmw 7 a pěkný dům ? Neberme v potaz rodinné štěstí.Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Já se domnívám, že je důležité, co si myslíte vy, nikoliv my. Je to přece váš domácí úkol?

Další odpovědi
ten který je

Když budete ve škole samostatná a budete se dobře učit,možná také jednou dosáhnete toho že budete vlastnit tyto věci.Chce to ale tu samostatnost a ne aby někdo dělal Vaší práci za Vás.

Terryle

Pokud jsou firmy „čisté“, člověk je slušný a firmy vybudoval nebo koupil díky svému úsilí, pak si ho budu vážit a přeju mu to. Kdo se snaží a má odvahu zpočátku makat nebo riskovat, ať má krásný auto a dům.
Ale samozřejmě pokud toho člověka neznám blíž, napadne mě, jestli k tomu majetku přišel férově…

anonym

že bude mít jednak hodně práce,málo volna,a jednak i hodně starostí

poa.li

Rozepsal bych se o starostech toho člověka. Na co všechno musí myslet a co všechno pořád řesit. Připojil bych zamyšlení nad tím, jestli majetek stojí za to nemít chvilku klidu v životě…

anonym

Nevypadá to na jeden ze sedmi „smrtelných hříchů“?
Obžerství to asi nebude.
Co to je za práci?
To vás učí kádrovat sousedy?

ReHu

Abych si udělala o tomto člověku obrázek, na to to je příliš málo informací.
Osobně znám jednoho, má 7 firem, pár Mercedesů (tedy on, manželka, ..) pěkný dům, vychované děti, doma jim to klape, není zloděj, je příjemný a slušný, …
A o tomto si myslím, že je ve svém podnikání i v životě šlušný, šikovný, …

hanulka11

Zřejmě má hodně lidí, kteří na něj pracují a umí v tom chodit . Ale začátky..... možná neměl snadné .