Petr__

Co si myslíte o tomto článku o Tibetu?

http://www.laj­kit.cz/zpravy/i­tem/245-sokujici-pravda-o-tibetu-kterou-media-z-dobreho-duvodu-taji

mně přijde neobjektivní

Odpovědi
iceT

Článek zní zajímavě, a jestli je objektivní? Nevím, nikoho, kdo by žil v Tibetu neznám…

ten který je

Vše je fotomontáž kterou vytvořil Putin se Zemanem.:-)

Kepler

Já to vyjádřím jednoduše a beze servítků – jako Zeman: onen článek je snůška kravin, nejspíše z pera nějakého nadšeného komunisty. Japonská okupace, rakety z vrcholů hor…samé blbiny. Věřím tomu, co je wiki, cituji:
V minulosti býval Tibet nezávislým královstvím[1], od padesátých let 20. století je naprostá většina původního území okupována Čínskou lidovou republikou. Před intervencí Čínské lidové republiky byl Tibet po několik desetiletí, mezi 1. březnem 1913 a 23. květnem 1951, fakticky nezávislým státem. Konec citátu, dalšího komentáře není třeba.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Tibet

Drap

Co se ti na tom zdá neobjektivní. Historie která se nehodí neni našimi medii zveřejňována. A těm dnešním zveřejňovaným zprávám a článkům věříš ?