hanulka11

Co si myslíte o tomto citátu?

„Žena potřebuje muže asi stejně, jako ryba potřebuje jízdní kolo“.
To není z mé hlavy . Jen jsem to nyní četla .

Doplňuji:
Máte všichni pravdu -jen jsem chtěla znát váš názor .
Bez chlapů by byl svět prázdný a život by ztrácel smysl.
Tak všem přeji pěkný den .

Nejlepší odpověď
anonym

Hanulko,taky jsem to četla.Amerika,je holt Amerika.Feministky jsou samostatná kapitola,nesou­hlasím s nimi,jsou zvláštní.Jejich výroky nekomentuji.

Další odpovědi
fcoop

Myslím,že je to blábol.

casey

Samozrejme je urcite procento zen, ktere takto smysleji, ale vetsina zen, ma deti i muze.
Ryba nepotrebuje jizdni kolo vubec. Kdyby tomu tak bylo i u zen, lidstvo vymre.
Tudiz si myslim, ze je to nesmysl.

Andělé

Souhlasím s jami155,škoda,že mi ted došly palečky,dala bych jí ho…
Tak to snad ani není citát…pro mě má mít citát nějaký význam,ale tato věta je holý nesmysl,(aspon pro mě),nebo jak píše fcoop-je to blábol.
Ač se doba neustále mění,žena přeci chlapa stále potřebuje,jako chlap ji. Potřebujeme se navzájem ve všech směrech,at chceme nebo ne…

Deli

Hanulko, také jsem článek četla – a přiznám, celý ten názor mi byl tak daleký, že jsem jej ani nedočetla.

Přirovnání ryby na jízdním kole je nádherné, ale ne k tomuto tématu.
Já uplatňuji:
Žena bez muže být nemůže… 🙂
I když s muži je to někdy těžké, bez nich mnohem těžší!

Drap

Je to asi tak, spousta žen nepotřebuje vůbec muže, jsou schopny a připraveny zvládnout celý život bez mužské pomoci.
Některé zas naopak, nedovedou si to bez mužů představit.

Alesh

Trapný feministický pokus o vtip.

kenyrts

Určitě vím,že jste rády,že nás muže na tomto světě máte,vždyť koho byste jinak trápily ?

anonym

Jen mi vrtá hlavou,nač ryba potřebuje jízdní kolo,zvlášť,když nemá palec,aby zazvonila na zvonek?

hanulka11

barbakane, právě proto, že ho podle nich nepotřebuje -to kolo hihihihi – to jsou články to by člověk z toho .........