Co si myslíte o tomto bazénu umístěném v paneláku?

Zda-li je to velký risk a nebo se to dá skutečně zrealizovat, tak jak to tihle koumáci vymysleli? Zajímalo by mě jak tu vodu pak dostali pryč?

Odkaz: http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/99353/jak-na-horko-koumakum-stacil-igelit-vyrobili-si-bazen-v-panelaku.html

Odpovědi
Drap

Myslím, že je to dost bláznivý nápad. Vodu vyčerpali a zbytek vytřeli zřejmě hadrem.

Ronnie01

No je to pěkná šílenost :D Já bych se taky bál toho, jestli by to ta podlaha vydržela. Dejme tomu, že pokoj má 3×3 metry a výška vody je 20 cm, to pak vychází, že ta voda vážila necelý 2 tuny :D
Nejsem statik, takže nevím, kolik vydrží podlaha v pokoji, ale 2 tuny jsou dost.