Rokio

Co si myslíte o tomle novém systému školství, který jsem vymyslel?

Je 20 ročníků. Čím vyšší ročník, tím je těžší studium. S absolvováním vyšších ročníků roste hodnota diplomu. Pro titul je potřeba vystudovat alespoň 13 ročník. Maturitu má ten, kdo dokončil devátý ročník. Osoba, která má úspěšně splněn dvacátý ročník, má doktorát.

Nejlepší odpověď
Kepler

Naprosto zcestné: maturitu v 15ti, titul v 19ti?

Další odpovědi
zjentek

Jasně. A důchodový systém s odchodem na penzi posuňme tak na 85let věku, ať si stihneš na vysokým postu „trošku pošaškovat“ a národ ti bude vděčnej.

Hans51

O tomto návrhu si myslím, že není promyšlený, tím pádem ani realizovatelný.

Drap

Skvělý návrh. Možná by jsi měl zvážit návštěvu psychiatra.

anonym

K cemu jsou roky ve skole, kdyz ti nic neda? Predstav ucebni plan, pak muzu hodnotit.

UltraFan

Já to nechápu … to tam fakt nemají nic na práci, že musí vymýšlet takovýhle píč*viny ?

Šidlo

dvadsať je dosť veľa.....to by bolo už na docentúru.....

ale! mne už napadlo niečo podobné.....len­že…ako oddeliť odbory? nie sme v stredoveku, nemožno sa na titul učiť všetky odbory, ktoré existujú – už je ich priveľa aj informácií v nich

ale na maturitu/učňovku by toto bolo dobré… povinná dochádzka desať rokov, s tým, že posledné tri roky by mali študenti aj povinne voliteľné odborné predmety (technika -autá, technika – počítače, varenie, pečenie, záhradníctvo, chovateľstvo, stavba .....kto by chcel umenie, tak ZUŠ predmety)

potom by po desiatich rokoch mali absolventi výučný list…všetci! a dalšie dva roky by boli len na maturitu pre šikovnejších.....už by brali len štyri maturitné predmety.....všetky by si vybrali sami

vysoké školy by mali ostať takto …bakalár a magister fungujú už od stredoveku, načo kaziť niečo, čo funguje?

xxx3

Víš Rokio, ve škole tolik nezáleží jen na rozložení let (potažmo titulů podle let), ale spíš na tom kdo učí, co učí a jak to dělá.