Rokio

Co si myslíte o kriminálníkovi, který zabil dvě novorozeňat? Odkaz v doplnění.

Zde je odkaz na článek: https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/648626/la­brador-zarlil-na-dvojcatka-26-dni-sve-panicky-roztrhal-je-primo-v-postylce.html
zdroj: blesk.cz

Podle mě to byla vražda ze závisti, což je přitěžující okolnost. Dále byly usmrceny nejméně dva lidi.

Jsou splněny podmínky pro uložení vyjímečného trestu, a proto by dle mého mínění měl být pachatel usmrcen injekcí, aby spravedlnosti bylo učiněno zadost.

Odpovědi
Drap

Myslím si o něm, že zabil dvě novorozeňata. Trest smrti byl u nás dávno zrušen a smrtící injekce se u nás nikdy nepoužívali. Rozhodnutí soudu lze zpochybnit pouze zase u soudu, jinak je to jen mlácení prázdné slámy.

Kryšpín

Mnoho skoro pejskařů si pořizuje velké hafany aby si posílilo svoje chabé ego, většina hafíků má vynikající čich a některé pachy jim nesvědčí a přímo je dráždí na př. odér dětí, seniorů, bezdomovců opilců a pod. a ihned zaútočí a předtím většina omezených páníčků kváká bludy a nezapne mozek, nikdy nic neudělal.

jsemjá

Nikdo by neměl být usmrcen injekcí. Já bych ho dal na doživotí.