sesednizkola

Co si myslíte o tom, že život začíná v padesáti?

Na Šlágru se dozvíte krásné věci, třebaže život začíná v padesáti. To mám ještě život před sebou :)

Che che che :))
https://youtu­.be/Ek6ofuT0lV4

Nejlepší odpověď
dudu

Američané mají tuším přísloví, že život začíná až chcípne pes a děti vypadnou z domu. Já se k nim tentokrát kloním.

Další odpovědi
Drap

Jak u koho. U někoho už ve třiceti končí.

Kepler

No, já si myslím že je to spíš poslední křeč, která dlouho nevydrží 🙂

klumprt

To jako já ještě nežiju?

dr.luha

Je to subjektivně stejné jako v pětadvaceti, akorát se hodně zrychlí čas – časové úseky (měsíce, roky) jsou podstatně kratší.

zjentek

Já si o tom myslím, že život začíná každý ráno, nezávisle na věku. Třeba zítra začne. Pokud se tedy zrovna nevrátíš z noční, to by bylo v řiti, to by zítra žádnej život nezačal.

Dudu, k čemu ti byly dobrý děti a pes? Moh´s žít daleko dřív!

marci1

Je to pravda, pravdoucí. Musí to být nádhera. Děti jsou už fuč, partneři mají na sebe spoustu času a intimní život jen kvete. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/02/­15/yMOD.jpg

Cenobita

Těšínská jablíčka.

V 50 se už začíná projevovat opotřebení organismu, a to nelze považovat za nový start, spíš za každodenní resuscitaci.