dust8

Co si myslíte o tom, že zaměstnanci z čínského Tung-kuanu můžou jenom 1× denně chodit na WC, jinak musí zaplatit pokutu?

Zdroj: https://www.ex­trastory.cz/cin­ske-firme-dosla-trpelivost-zamestnancum-povolila-jenom-jednu-navstevu-toalety-denne

Nejlepší odpověď
Kepler

No chudáci prostatici! Ti asi na pokutách zaplatí víc, než si vydělají. Zakázat by se měly jiné věci, třeba žrát psy a netopýry.

Další odpovědi
zjentek

Co naplat, firmě došla trpělivost. Ani se nedivím. Př: Pokud nemám co jíst a jedinou možností pro mě bude firma, kde se běžně tvrdě pracuje 14 hod. denně a já TO VEZMU, bude mně jasný, že budu tvrdě pracovat 14 hod. denně. A o tom to celé je. Proto já prosazuji a všude také radím zvolnit, ať se lidé zkrátka nehoní a nepracují. Pokud se tak zachovají všichni, PARCHANTI pak sleví ze svých vlastních nároků. Čistý člověk zkrásní, odpočine. Země se jako mávnutím proutku uzdraví… VŠE POTŘEBNÉ nalezneme v odříkání. Zjentek.

Omezení WC nevidím jako problém, pokud jsem jako firma schopen a ochoten zajistit dostatečný přísun plen.

elkon

Nic si nemyslím, protože mě bulvární hlouposti nezajímají.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.