Natálka 21

Co si myslíte o tom, že čeští poslanci chtějí uzákonit cenzuru internetu?

Mělo by jít o zakázání hazardních portálů. Ale znáte to.Jak se začne s jedním.Kde až to může skončit. Nepřijde mi to moc jako demokracie. Někdo třeba rád sází na sportovní utkání z pohodlí domova.

Nejlepší odpověď
anonym

Cenzura už dávno je.Když vyjde např.nějaká zpráva o romech,není umožněna diskuze anebo je omezena pokud někdo napíše kritiku.Tím ale nemyslím rasistické výpady a vulgarity.Záleží na lidech do jaké míry si to nechají od politiků líbit.

Další odpovědi
bolak

O té cenzuře jsi slyšela kde? Vím že před pár měsíci nějaké pokusy byly, vloudit takový zákon do dodatku k jinému zákonu nebo jak to tenkrát bylo, ale následně vznikla petice, kterou během pár dnů podepsalo přes 10 tisíc lidí a nakonec z toho díky bohu sešlo. Myslím si že těm lidem co tohle navrhují ani tak nejde o tom aby se zlepšila životní úroveň lidí v ČR, aby nevyhazovali peníze do hazardu, jako spíš o to aby sázeli u nás, platili vysoké manipulační poplatky a nakrmili českou kasu. Všichni víme že zahraniční sázkové kanceláře jsou mnohem výhodnější a dávají lidem určitou šanci – u některých je návratnost i okolo 98%. V ČR je to s manipulačním poplatkem někde kolem 75%, což je skoro jako hrací automat do kterého hodíte 4 koruny a vyhrajete 3.

rosinka

Já hlavně nechápu, proč se neustále na něco ptáte.

lexx

Všechny diktátorské režimy mají strach o své pozice, moc a vymýšlejí kotrolu a sledování kde se dá a všeho. Dříve to byli udávači z řad penzistů – uliční důvěrníci, dneska internet, doba pokročila.

RomanP

At to uzákoní. Zákony jsou od toho aby se porušovaly