FlAsh_7

Co si myslíte o tom, vytvořit si osobní časovou schránku?

Co si myslíte o tom, vytvořit si osobní časovou schránku? Aby moje budoucí JÁ vědělo, co jsem tuto dobu dělával aj.

Odpovědi
mosoj

Nic. Dříve se tomu říkalo psát si deník.

Kelt

Můžeš si psát deník, dělat zápisy do počítače, nebo namlouvat si nahrávky , ale čím důslednější budeš, tak vlastně zjistíš, že nic neděláš a netvoříš, jen píšeš čas a něco k tomu. Já jsem to několikrát zkoušel, ale dlouho jsem to nevydržel, i když jsem si třeba koupil kalendář a podobně. To si raději udělej tabulku a zapisuj, zda jsi udělal nebo neudělal danou věc.

Mc Merkurion

… no, a ono fotoalbum je co ???