FikeCZ

Co si myslite o tom když si kluk přebarvuje vlasy?

Nemyslim přímo nějake scene kluky..ale dejme tomu že má hněde vlasy a obarví si je na černo…nebo na blond nebo něco co k němu pasuje..prostě pouze jednu barvu ;)

Nejlepší odpověď
Funna

to samé, jako když si je obarví holka..když si chce na hlavu plácat chemii, tak je to jeho problém…

Další odpovědi
led

Chlapec chce upozorniť na seba, byť IN. Páči sa mu dráždiť hada (spoločnosť) bosou nohou. Hľadá sám seba, svoje ja, vyberá si z idolov. Ak vám na ňom len toto vadí… „nech brouka žít…“

anonym

Když se chlap obarví, vypadá to hrozně, hlavně ve stáří.