Tabea

Co si myslíte o tom, když se žena věnuje aktivně boxu nebo wrestlingu?

Přijde vám to standartní, zvláštní, nebo na to nemáte názor?

Odpovědi
Školníšprtka

Považuju to za standartní.

Přijde mi to jako normální sport.Je to sport jako každý jiný např.házená,flor­bal,gymnastika.

elkon

Mám jinou odpověď.

Box není podle mě sport pro ženy (i když se mu věnují), protož vidíme často, že i u mužů dochází k poškození mozku a wrestling je jen komedie, kde o nic nejde.

Kepler

Přijde mi to celkem zvláštní.

Nejsou to sporty vhodné pro ženy. Rozhodně bych si dával bacha, abych se s takovou „ženou“ nedostal do sporu. 🙂

Drap

Mám jinou odpověď.

Myslím si o tom, že se jí to zřejmě líbí, jinak by to nedělala.

iceT

Nijak na to nemám názor.

No pokud chodí jen mlátit do pytle a případně trénuje s dalším člověkem, je to ok, jiná věc by byla, pokud by se tomu věnovala třeba jako Rocky a účastnila se soutěží.
Moje sestra začala po dvaceti letech znovu chodit na aikido, a její stejně stará kolegyně s přibližně stejně starým synem, se diví, kde na to bere energii. Sestra říká, že je to pro ni relax.

led

Mám jinou odpověď.

To isté, ako keď sa tomu venuje muž.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Píše se „standardní“.

Tabea

Pepa25: Opravování ti jde, ale co takhle vybrat si možnost?

Tabea

Školníšprtka: Bylo to myšleno v souvislosti s ženou, která to praktikuje.