Co si myslíte o tom, když někdo chodí pozdě spát a vstává třeba ve dvanáct hodin?

Myslíte si, že je zdravé chodit spát pozdě a vstávat pozdě, když nemusíte nikam vstávat? je správné mít tak přetočenou dobu spánku? co si o tom myslíte? já to tak mám, že vlastně chodím spát ve čtyři a vstávám ve dvanáct. co si o tom myslíte?
Doplňuji:
briketka a kolik spíš hodin? já třeba někdy i jedenáct. co si o tom myslíš?

Nejlepší odpověď
quentos

co bych si o tom měl myslet? Nic, je to přirozené, někdo je sova, někdo skřivan. Já jsem taky sova – kdybych nemusel brzy vstávat do práce, dělal bych to jako Vy.
Někdo potřebuje spát i takto dlouho – to bych neřešil, je to přirozené, tělo si řekne samo, co potřebuje. Mamka třeba spí „oficiálně“ devět hodin, jenže si k tomu připočtěte hodinu až dvě večer u TV ;{))>

Další odpovědi
briketka10

já to tak dělám pořád a co..
mám otočenou dobu už od
mládí, když jsem chodila na
odpolední a potom courala
po zábavách s klukama :)
teď koukám na stažený filmy..

Děda Louda

Nic si nemyslím, prostě to tak je.

marketa54321

Tělo hlavně potřebuje pravidelný režim, takže pokud takto nebudeš chodit spát jen o víkendu a ve všední dny vstávat na 8 do práce, nic se neděje.

silesnet

Pokud to tak děláš celý víkend, tak se nic neděje.