krum

Co si myslíte o tom, když je dítě ve 13ti letech vegetariánem a pokouší se být i veganem?

Znám jednoho takového člověka, ale zjevně si dost zahrává se zdravím. Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Toto se tu několikrát podrobně a zevrubně probíralo, prober se i ty příslušnými odkazy !

Další odpovědi
Drap

V tomto věku si myslím, že je to nerozum a hazard se zdravím

anonym

Jak píšeš – zahrává si se zdravím a rozhodně sám pro sebe nic rozumného nedělá.
Dospívající organizmus potřebuje bohatou stravu, která obsahuje veškeré živiny nutné ke zdravému vývoji a k růstu. Zelenina a obilí rozhodně plnohodnotnými potravinami nejsou.
Za kult hubenosti by zasloužili jeho propagátoři nasekat na holou. Dříve pro neduživé (hubené) děti byly zotavovny, kde se tyto děti měly naučit zdravě stravovat. Neexistovaly bulimičky, anorektičky a jiná trdla, která si neváhají vlastní zdraví podlomit jenom proto, aby byla „in“. Že jsou módní návrháři idioti, kteří tvoří módu hlavně pro hubené modelky, to ještě neznamená, že tak má vypadat zdravá populace. Modelky za svou vyzáblost dostávají slušně zaplaceno. Když jim ty peníze za to stojí, tak ať si se zdravím hazardují. Snad si našetří dost, aby potom ty peníze mohly pro změnu zpětně investovat do zdraví.

Funna

zrovna dnes o tom bylo téma v rádiu…malé děti a adolescenti potřebují ke správnému vývinu mnohem více živočišných proteinů, než dospělí…takže si dotyčný opravdu zahrává se zdravím…

anonym

Je to blb.

anonym

Člověk je všežravec, podle toho by měl mít jídelníček.

www

Je to hloupost, nezralost a podléhání nesmyslným reklamám.
Být to dítě z mého okolí a má „normální“ rodiče, tak jim to napráším 😉 . Pokud jsou rodičové ale stejní, dítěti to vysvětlím. Nebo se o to alespoň pokusím.

Děda Louda

Ztrestat rodiče.

Hlada

Má vážný psychický problém, který se amatérskými radami nejspíš neodstraní.

terry

Myslím, že dítě ve 13 letech ještě z tohoto nemá rozum.

honza19hk

Je bl…