Lgee

Co si myslíte o této nemovitosti v Chorvatsku?

https://nemovitosti-reality.hyperin­zerce.cz/reali­ty-zahranici/inze­rat/15874552-bydleni-u-more-v-chorvatsku-nabidka-zahranici/

Nemyslíte že je to docela drahé na to že je to „jen chata“ a není to nějaká špičková lokalita?

Odpovědi
Drap

Cena je vždy otázkou nabídky a poptávky v dané lokalitě.

Pepa25

Už jsem to tu dával několikrát (je to bonmot, ale pravdivý): o tržní ceně každé nemovitosti rozhodují tyto faktory: 1) poloha, 2) poloha a 3) stav nemovitosti (technický, ale i právní) a další faktory.

elkon

Když to někdo zaplatí…já bych řekl, že je to drahé i za třetinu ceny (na naše poměry, neznám jejich trh)

Mc Merkurion

…četl jsi to ??? „Vzdálenost od moře: 400M.“ >>> použij hlavu (ne nato, aby ti nepršelo do krku, ale na myšlení) !!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.