Lukas27

Co si myslíte o Tesla Cybertruck?

Odpovědi
Edison

To, co o ostatních baterkových prostředcích. V akumulátorech je prostě zásadní problém.

Drap

Nemyslím si vůbec nic. Teorie že takovýchto výrobků bude většina je holý nesmysl, který má pouze zvýšit zájem. Dlouhodobě je takováto strategie neunosná a ani vlastně nejde nijak zvlášť rychle zavést do praxe.

anonym

Domnívám se že z technického i designového pohledu jde o velmi unikátní a rozhodně zajímavý počin v relativně jinak nudných vodách automobilismu, kde všichni výrobci mnohem raději jednou v dlouhodobě zažitých kolejích a mění jen drobné detaily aby náhodou velkou změnou nenaštvali nějakého skalního fandu.

Cena je nicméně vysoko nad mé možnosti takže nebudu patřit do cílové skupiny, počkám si na elektromobil od škodovky 😁