Kelt

Co si myslíte o takových cvičebních pomůckách?

Jedná se vibrační desku Vibro shaper.
https://www.me­diashop.cz/pro­dukt/vibro-shaper/582/5?ut­m_source=google_cpc&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Me­diashop_Search_2
Manželka přijela z dovolené od švagrové a oni to mají, tak o tom básní, dcera se přidala. Nevím, cvičit by se mělo celé tělo a ne používat nějaké náhrady. Chlapa taky nenahradí vibrátor, že. Ale máte někdo s tímto zařízením zkušenosti? Co doporučujete? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Zkušenosti nemám, ale dívám se na to s úsměvem. Zhubnout se dá jenom snížením kalorického příjmu nebo opravdovou fyzickou zátěží a ne natřásáním špeků. Ale kdo ví, třeba to nějaký účinek má. V tomhle odborník nejsem.

Hufnágl

Tak to musí být super, podle recenzí, a ta sleva, to se neodmítá!

kelley

P.S. super sleva. Na ebay jsme to koupili za 1700 a vám to prodáme za supervýhodných pět tisíc…