fandosaurus

Co si myslíte o Street Artu.. A myslíte si že když budu vylepovat plakáty že to budou brát jako výtržnictví ??

Ahoj chtěl bych se vás zeptat na váš názor na street art..
A taky jestly kdybych začal vylepovat plakáty popřípadě samolepky jestly se to dá brát jako poškození majetku děkuji za odpověd
Poznámka:
Kdo neví co je street art dejte si do Google Obrázky napíš Banksy :)

Nejlepší odpověď
badisko

No vsude to muzes lepit tezko a priprav se ze te zato lii budou lincovat jini obdivovat …nemuzes lepit plakaty kam se ti zlibi ..jinak se vzdy da domluvit treba z majitelem obchodu domu atd ..pokud tve umeni bude mit hlavy a patu …ja jsem vsemi 10 pro jen delej co te bavi jinak mas 2 moznosti bud to delat legalne ..nebo ilegal co budes delat ty je na tobe …:D a ano muze to byt klasifikovano jako vandalismus
Doplňuji:
Pokud v tom casem budes dobrej tak proc si nenechat za nektery veci zaplatit ?..:D..Podobne jako pri tvorbe grafiti je dost lidi co preslo z ulice na konercni veci …ale sem tam jeste delaj street …

Další odpovědi
Bedy

Když si budete čmárat po vyhrazených plochách, tak budiž. Ale čmárat po cizích objektech (budovy, zastávky, vagony apod.) to je vandalismus.

Co se týká lepení plakátů, tak řada měst má výhradně určená místa, kde se za umístění plakátu platí. Jinak lepit plakáty na cizí objekty se též nesmí.

jáára

mě se to líbí. kdybych měl nedopatřením svůj barák, jistě by mi to nevadilo