Lizart121

Co si myslíte o štírech (znamení)?

Já jsem se narodila ve znamení štíra, takže by mě zajímalo co si o nás „štírech“ myslíte. Bavila jsem se s pár lidmi a všichni říkali že jsou zvláštní, kamarádka dokonce že jsou divní (v dobrém). Jaký je tedy váš názor?

Nejlepší odpověď
quentos

jsou zvláštní. Měl jsem velmi blízký vztah ke třem štírům a potvrdilo se, co se o nich říká – jsou to takoví extrémisti, že musí buď ničit a škodit, nebo se celí rozdat. Jeden z nich byl první případ, jeden zase druhý z těchto případů a třetí taky, i když u ní se občas projevila i tendence k tomu prvnímu. Jestli velmi záleží na výchově, tak štírů obzvlášť – jsou-li rodiči zanedbáváni či nespravedlivě trestáni, nesou si to s sebou a nezřídka si to vybíjejí na druhých (to byl případ prvního ze jmenovaných štírů v mém okolí).
No a nejvíce ze všech znamení jsou štíři ovládáni skrznaskrz sexem. Jak „to“ nemají, nejsou ve své kůži. Prvnímu z jmenovaných štírů v mém okolí jednoho krásného dne jeho manželka řekla „mě to s tebou nebaví“ a od té doby spolu nespali – prožíval doslova peklo na zemi a byl protivnej jak činže, i když se to na sobě snažil nedávat znát. Druhý ze zmíněných štírů je již v pokročilém věku a jeho manželka rovněž, takže není divu, že mu již „nechce dát“ – jenže on se s tím holt smířit nechce a tak si to vynahrazuje věčnými sexuálními kydy :{D> no a ta třetí byla bez sexu asi pět let a bylo na ní vidět, že je pěkně nadržená – když jsme se stali nejlepšími přáteli, první, o co se snažila, bylo svést mě ;{))>
Sdílím názor jedné chytré knížky, v níž se pravilo, že jde o „nejsložitější znamení celého zvěrokruhu“. Čert aby se v nich vyznal – ale jak už jsem zmínil výše, záleží hodně na tom, zda jde o tu „hodnou“ či o tu „zlou“ variantu. Svou složitost mají vykoupenou obdivuhodnými dary, kterých se jinému znemaní málokdy dostává Rovněž záleží na hodině narození – na tom, kterým dalším znamením jsou „šmrncnuti“…

Další odpovědi
Děda Louda

Má dražší polovina je štír, takže múžu jen potvrdit onu zmíněnou „zvláštnost“. Jenže, vzato kolem a kolem, zvláštní je vlastně jeden každý z nás.

huxa

jsou mladí, krásní, inteligentní, každý je musí mít rád :) (PS: jsem také štír)

badisko

Nic neverim na znameni .....lide si vetsinou vyberou to pozitivni a negativni hodi za hlavu ..(.to prece neni pravda On..Ona takova neni )pak si reknou vyjimka potvrzuje pravidlo a tak se k jakesi definici toho a toho znameni stejne prikloni …misto aby se divali na cloveka jako na osobnost nebo urcity povahovy rys …stejne tak to vidim i u horoskopu ..kdyz si prectu horoskop tak se neco stane napr …spatneho a ja si reknu ze horoskop nelhal a fakt se to stalo a kdyby se to nestalo tak nato zapomenu a netrapi me to …horoskopu nemaji nic z vestenim a hvezdama …konstalaci planet nic spolecneho je to proste jakysi druh zabavy a nutno dodat ze obcas se lide za urcitych okolnosti mohou na nich napakovat …no to nebude to spravne slovo spis prividelat…

Orange

Myslím si o nich to stejné, jako o ostatních znameních. Tedy nic.

Alesh

Milostný vztah, ve kterém se potkají Beran a Štír, je přímo natlakován energií! Oba jsou hrdé a silné osobnosti, které si od svého protějšku nenechají jen tak něco líbit, ale na druhé straně je jejich svazek nabitý výbušnou silou sexuální energie. Oba jsou vášniví a nespoutaní a v intimním životě si ihned padnou do noty. Pokud by však jejich láska byla založena jenom na fyzické přitažlivosti, nestačilo by to. Je tady ještě něco navíc. Štír je ovládán tajemným Plutem, ale také bojovným Marsem a pod vládou červené planety Mars se narodil i jeho ohnivý protějšek. Pro tuto dvojici nejspíš nebude jednoduché najít společný pohled na život, brání jim v tom jejich umíněnost a tvrdohlavost – ani jeden není ochoten k dlouhodobým kompromisům! Když se jim to však nakonec povede a objeví názory a ambice, které je spojují, stane se z nich neporazitelná dvojka. Díky spojení Beranova temperamentu se Štírovou intuicí a trpělivostí dosáhnou čehokoliv, co si zamanou, a to především v materiální oblasti.

Zdroj: http://www.ho­roskopy.cz/jak-se-k-sobe-hodi?znameni1=1&zna­meni2=8

M.

Jen to nejlepší. :3

venkovan

Pokud si štír uvědomí své klady a zápory, dokáže s nimi žít. Zajímaví jsou ti co se narodili v druhé třetině znamení – o nich se říká, že jsou schopní diplomati. Jinak jak tu jinípíší, problematické znamení, často svéhlavé, záleží jakým směrem je nastrčeno či jakým si samo umíní, že půjde.
Nicméně řada štírů, když se jedná o pro něj (ni) zcela zásadní záležitost (pro okolí třeba maličkost) je schopna jít i přes svoji mrtvolu.
Ale to platí prakticky pro každé znamení. Každý z nás, v kterém koliv znamení máme zcela zásadní body, přes které nejede vlak. A každým kdo má touhu, dokáže za svým cílem jít.
Takže ber to s úsměvem – ale nauč se jít pozitivním směrem, negativní se snaž potlačit. A když nejdou potlačit – štípej dříví, uklízej, sportuj – vytluč ze sebe ten přetlak.